• Свеж
Фрли Ќебе Реверзибилен Зебра Печатење Плетени Текстура Ќебе Фарма Мека Пријатна Топла Кауч Ќебе, 39 x59

Фрли Ќебе Реверзибилен Зебра Печатење Плетени Текстура Ќебе Фарма Мека Пријатна Топла Кауч Ќебе, 39 x59

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Разновидно : ова меко ќебе е доволно топло како дополнителен слој на топлина додека лежите на каучот или спиете во кревет, или како елемент за украсување на домот, што го прави разноврсен додаток на секој модерен дом. Квалитетна Изработка : Изработена со повеќе процеси, што го подобрува интегритетот и издржливоста на ова фрлање ќебиња за кревет и додава меко и луксузно чувство на рака. Подарок : мекото, луксузно и издржливо ќебе ја прави совршената сегашна опција за различни прилики што им помага на примателите да станат пријатни. TIMPCV Фрли Ќебе Реверзибилен Зебра Печатење Плетени Текстура Ќебе Фарма Мека Пријатна Топла Каучот Ќебе, 39 "x59".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Исцелување Ќебе Со Инспиративни Мисли&Молитви За Љубов Поддршка Сила Фрли Ќебе Грижлив Подарок Кристијан&Католички Подароци

Перформанси на производот : изработени од плус фланелен, лесен и топол, издржлив Супер меко и одлично чу�

DEN 1.33