• Свеж
Сандали Женски Платформа Отворен Пети Глуждот Ремен Патент Назад Висока Пета Сандала Слајдови Чевли

Сандали Женски Платформа Отворен Пети Глуждот Ремен Патент Назад Висока Пета Сандала Слајдови Чевли

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должинат : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНАТ : 24,5 СМ/9,7" Нога Широк : 9 см/3,5" големина : 40 сад : 8 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должинаТ : 25СМ/9,8" нога широк : 9,5 см/3,7" големина : 41 сад : 8,5 велика британија : 6,5 еу : 40 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНАТ : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5 СМ/3,7" ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 Велика Британија : 7 еу : 41 цн : 260 должина на стапалотоТ : 26см/10,2" широк Стапало : 10см/3,9" ЖЕНСКА ПЛАТФОРМА ремен за глуждот со отворен прст патент назад сандали со високи потпетици буци сандалски карактеристики : материјалите СЕ синтетичка кожа.Висина на петицата 2 инчи, Страничен патент со ремен за глуждот.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Ве молиме проверете ги деталите големини пред вашето купување. Сандалите со буци потпетици со отворени прсти може да се комбинираат со долги здолништа, кратки здолништа, фармерки, шорцеви, Маици и многу повеќе. Буци сандали со високи блок потпетици одговараат За Фестивал, Дневен, Празник, Пролет, Секојдневен, куче за Шетање,божиќен подарок, Косплеј Новогодишен Ден, Датум,Отворено,Канцеларија, Фустан. Облека и спарете ја оваа сандала од самрак до зори! Од фармерки до шорцеви, фустани и здолништа од која било должина. Страничен патент за лесно носење Опис : Горен Материјал : Материјал Од вештачка кожа : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Отворена Пета : Буци Потпетици Метод на затворање : Патенти Високи Потпетици : 5см/2"Висина На Платформата : 1,5 см/0,6" Ткаенината Е Удобна, Дише и Нелеплива, Што е Посоодветно за сите Типови Стапала. Без разлика дали Се Движи По Патот На Дожд Или Игра Во Вода на Плажа, Тоа Ќе Биде Од Голема Корист. Удобен, Стилски И Лесен За Носење, Без Разлика Дали Е Во Пустината Или Морето, Шопинг Или Дома. Ваков Пар Влечки Ви Требаат Ова Лето. Слајдови Чевли За Жени. Женски Сандали, Женски сандали. Црни Сандали Жени. Сандали За Жени. Женски Сандали Удобно. Црни Сандали. Црно.

Детални спецификации

Додатоци на производи