• Свеж
Ароматизирање Зачини Состојки Кујна Зачини Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Декорација На Дневна Соба Часовник Нем Ѕид Часовник Домашен Декор

Ароматизирање Зачини Состојки Кујна Зачини Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Декорација На Дневна Соба Часовник Нем Ѕид Часовник

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Категорија на производи : Ѕиден часовник. Материјал : пвц. Дебелина на плочата : 5мм. тип На Движење : убедливо движење. Тип на енергија : батерија. Големина : 25х25см, 30х30см, 35х35см. Опсег на примена : дневна соба, работна соба, трпезарија, спална соба. Функција : . 1. Изработени од висококвалитетни материјали, шифрирани и армирани, издржливи. 2. Јасни ликови за гравирање, едноставен стил, мода, лесен за совпаѓање. 3. Со одлично движење, висока прецизност и висока стабилност. 4. Молчете и кажете збогум на тикток, давајќи ви добра околина. 3. Овој производ треба да се користи соery јаглеродна батерија. Еколошки материјали : Изработени од еколошки органски пластични материјали. Тивок и Тивок : ѕидниот часовник прифаќа тивко скенирање, што е многу погодно за средини за спиење и работа. Текстура на ѕидниот часовник : текстурата на ѕидниот часовник е лесна и луксузна, што го олеснува закачувањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи