• Свеж
Лии-Светски Чевли За Мали Деца Цртан Филм Диносаурус Деца Дожд Чизми Нелизгачки Деца Виножита Девојка

Лии-Светски Чевли За Мали Деца Цртан Филм Диносаурус Деца Дожд Чизми Нелизгачки Деца Виножита Девојка

DEN 307.52

Од стока
Во магацинот

Цртан Филм Диносаурус Деца Дожд Чизми Не Се Лизга Деца Виножита Девојка 10пол : Девојчиња и Момчиња. Чевли горниот материјал : ПВЦ. Тип на затворање : Се Лизга на. Стил : Секојдневен,Моден. Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи кутија за чевли) Симпатичниот Дизајн Е Лесен За Облека За Бебиња, Натерајте Го Вашето Малечко Да Добие Многу Комплименти.Погоден За Сите Прилики и Сите Видови Облека-Свадба/Забава/Дневно/Училиште.Тоа Ќе Биде Одличен Или Роденденски Подарок. Ве молиме Дозволете грешка од 1-3мм Поради Рачно Мерење.Ако не Сте Сигурни Која Големина или Други Проблеми,Ве молиме Контактирајте Не За Да Бидете Сигурни Дека Ќе Изберете Точна Големина.Поради Светлината или Поставувањето На Екранот,Ве молиме Разберете Дека Може да Има Разлика во Бојата. Ова Бебе Чевли Парична Казна Изработка Лесно Да Се Care.No Стимулација На Кожата На Бебето.

Детални спецификации

Додатоци на производи