• Свеж
Различен Случај за iPhone ПРО-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак-Печатење Бандана-Зелена, Црна, Бела

Различен Случај за iPhone ПРО-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак-Печатење Бандана-Зелена, Црна, Бела

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Овој i Phone на Apple 13 PRO ултра тенок тврд пластичен случај на обвивка Со Различна Обвивка ги покрива грбот и страните на вашиот телефон заштитувајќи го од гребнатини и гребнатини. Тенкиот црн тврд капак вклучува прецизни исечоци оставајќи ги сите порти и копчиња непречени. Различното прилагодување на секој случај со печатење на нашите уникатни дизајни директно на задната страна-нема евтини налепници или кожи! Дизајнот е отпечатен само на задниот дел од куќиштето-страните остануваат обични црни. Прилагодено Направено По Нарачка со печатен дизајн по ваш избор! Прилагодено со вашиот избор на дизајни прикажани со користење на нашиот специјален процес што го прави печатењето речиси невозможно да се гребе, лупи или избледи! Прилагодено Печатено Прилагодено Куќиште за i Phone 13 PRO Ултра Тенок Заштитен Случај. Лесен и Цврст случај ги штити ТЕЛЕФОНИТЕ i Phone 13 PRO од испакнатини, модринки и гребнатини. Заштитен И Лесен Пристап до сите телефонски порти и копчиња на IPHONE 13 PRO телефони. Нема да Ве Оптоварува пластична лесна тврда футрола со Посебен Избор На Сопствени Дизајни Испечатени на Црно Куќиште. БАНДАНА ПЕЧАТЕЊЕ-ЗЕЛЕНА, ЦРНА, БЕЛА-Прилагодено Печатени i Phone 13 Pro Distink ® Тешко Предвремени Случај Со Бандана Печатење-Зелена, Црна, Бела Дизајн. МАЛА ТЕЖИНА и ЦВРСТА ХИБРИДНА КОНСТРУКЦИЈА – Тенка, цврста, едноделна кутија го штити вашиот IPHONE 13 PRO од испакнатини, модринки и гребнатини. ЗАШТИТЕН И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски порти и копчиња на i Phone 13 PRO. Прецизните отвори обезбедуваат лесно ракување со сите копчиња на вашиот уред. НЕМА да ВЕ ОПТОВАРУВА – само 1 унца и дебелина од 0,4 инчи - лесно се лизга во вашиот џеб без да создаде испакнатост!.

Детални спецификации

Додатоци на производи