• Свеж
Џиколилили Големи Димензии Секси Крст Назад Високи Потпетици Отворени Пети Дебели Пети Сандали Женски Чевли Божиќни Зделки Дозвола

Џиколилили Големи Димензии Секси Крст Назад Високи Потпетици Отворени Пети Дебели Пети Сандали Женски Чевли Божиќни Зделки Дозвола

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Голема големина 2022 секси вкрстен грб високи потпетици сандали со дебела пета Со отворени прсти Карактеристика : Горен Материјал : Стп Единствен Материјал : Гумен Пол : Женски Повод : Внатрешен И Надворешен Предмет Тип : Високи потпетици со високи : 8 см Професионална И висококвалитетна Забелешка : Поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн,може да има некои мали разлики во тонот На бојата На сликите И вистинската ставка Ако имате проблем Со предметот, ве молиме контактирајте не ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас ви предлагаме да изберете поголема големина, ако вашата вистинска должина На Стапалата Е ПОДОЛГА Од Горенаведената Должина Пакет Содржина : 1x Пета Сандали Големина : 35 Нога Должина : 22.5 См/8.86" нога широк : 8.5 см/3.3" еу : 35 велика британија : 3.5 сад : 5 цн : 225. Големина : 36 Нога Должина : 23см/9.06 "Нога Широк : 8.5-9см/3.3-3.7" ЕУ : 35.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 ЦН : 230. Големина : 37 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25 "Ширина На Стапалото : 9 см/3,5" ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 7 ЦН : 235. Големина : 38 Нога Должина : 24см/9.45" Нога Широк : 9-9, 5 см/3.5-3.7 " ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7.5 ЦН : 240. Големина : 39 Должина На Стапалото : 24,5 см/9,65 "Ширина На Стапалото : 9,5 см/3,7" ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 САД : 8 ЦН : 245. Големина : 40 Нога Должина : 25см/9.84 "Нога Широк : 99.5-10см/3.7-3.9" ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 8.5 ЦН : 250. Големина : 41 Должина На Стапалото : 25,5 см/10,04 "Ширина На Стапалото : 10 см/3,9" ЕУ : 39,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 САД : 9 ЦН : 255. Големина : 42 Нога Должина : 26см/10.24" Нога Широк : 10-10, 5 см/3.9-4.1 " ЕУ : 40 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 9.5 ЦН : 260. Големина : 43 Нога Должина : 26,5 см/10,44 "Нога Широк : 10,5 см/4,1" ЕУ : 41 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 САД : 10 ЦН : 265.

Детални спецификации

Додатоци на производи