• Свеж
Арктичката Симфонија Колекција Полиран Сребрен Нерѓосувачки Челик и Цирконија Камења Закачам Нараквица . 627-1117-190

Арктичката Симфонија Колекција Полиран Сребрен Нерѓосувачки Челик и Цирконија Камења Закачам Нараквица . 627-1117-190

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Обликувајте го вашиот изглед со елегантни и уникатни комбинации. АРКТИЧКАТА СИМФОНИСКА КОЛЕКЦИЈА обезбедува креативен белег со својот широк избор на прстени што го одземаат здивот, привлечност, ѓердани, нараквици и обетки. Оваа колекција накит содржи комбинација од висококвалитетни материјали како што се високотехнолошка керамика, цирконски камења, Нерѓосувачки челик и Миланска мрежа. Едноставниот изглед со прави острици е во совршена хармонија со колекцијата берингов часовник и на тој начин оптимално го заокружува целокупниот концепт на брендот БЕРИНГ. Колекција : Арктичка Симфонија. Пол : Женски. Боја : Полиран Сребро. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја На Врската : Сина. Категорија : Bangle. Ширина : 7,0 мм. Материјал За Врска : Нерѓосувачки Челик/Цирконија. АРКТИЧКАТА СИМФОНИСКА КОЛЕКЦИЈА е креативен белег со многу широк избор на парчиња за ваше уживање. Изработени Со висококвалитетни материјали со прекрасна завршница. Неговиот едноставен дизајн оди убаво со колекцијата берингов часовник. Полирана Нараквица Од Сребрен Челик долга 190 мм со Мрежести Детали и Цирконски Камења. Дизајнот и фината изработка инспирирани од данска му даваат на овој комплет префинет и модерен изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плус Големина Костими За Капење За Жени Преголем Стомак Кријат Меки Танкини Костими За Капење Цветни Печатени Танкини Костими

Карактеристики : Материјал : овој комплет за бикини е изработен од полиестер со врвен квалитет кој дише �

DEN 326.24