• Свеж
Дабулиу Женски Топол Капут Кадифен Јака Winter Зимски Едноделен Капа Дебел Долг Тенок Каузален Моден женски зимски женски палта

Дабулиу Женски Топол Капут Кадифен Јака Winter Зимски Едноделен Капа Дебел Долг Тенок Каузален Моден женски зимски женски палта

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

женски руно јакна снежна јакна жени слатки палта за жени женски јакни зимски божиќни палта за жени плус големина женски палта женски волнени палта зимски плус големина зимски палта за жени крзнени јакни за жени долги џемперски палта слатки палта за жени тен палта за жени екстремно студено време јакна топли јакни за жени волнени палта за жени плус јакни за жени 100% Полиестер. Памучна постава. Затворање на копчето. Машинско Перење. трендовски јакни за жени долги палта од вештачко крзно за жени жени плус палта со големина плус палта за жени долги фустани 4х-5х за жени плус палта со големина зимски волнени палта за женска зимска јакна долги зимски палта за жени гроздобер палта за жени женски палта модни девојчиња палта со големина 10-12 палта за фустани за жени свечени крзнени палта за жени јакна од вештачка каваи јакна за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машка Секојдневна Крпеница Со Качулка Врвка За Влечење Џебен Капут Со Патент Со Долги Ракави Отворено Пешачење Машка Лесна Секојдневна

Машка Секојдневна Крпеница Со Качулка Врвка За Влечење Џебен Капут Со Патент Со Долги Ракави Отворено П

DEN 0.67

Дабулиу Жени Плус Големина Зимски Шинел Женска Јакна Густа Надворешна Облека Долги Јакни Обложени Со Кадифе За Жени Женски Палта

женски макси должина зимски палта женски крзно и вештачко крзно јакни и палта женски јакна девојки палт

DEN 1305.28