• Свеж
Риоде Брегот Надворешен Двор Алуминиумски Сет - Сребрен Портокал

Риоде Брегот Надворешен Двор Алуминиумски Сет - Сребрен Портокал

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Уживајте во вашиот двор или слободно време во дворот со Силната И издржлива Колекција На Надворешен Двор на Брегот. Изработени од анодизирани четкани алуминиумски рамки и црни пластични капачиња за стапала без обележување, парчињата На Софата на Отворено на Брегот се опремени со еластично платно од ткаенина тестирано да трае низ сите временски услови. Комплетот Мебел За Надворешен Двор на Брегот ги надополнува секојдневните собири со шик изглед и подготвена разноврсност на која можете да се потпрете.Комплетот Вклучува : Еднокреветна Странична Табела Со Две Брегови Модерна Колекција На Двор На Отворено. Перници За Платно За Сите Временски Услови. Анодизирана Алуминиумска Рамка. Не-Обележување На Нога Капи. Машина Перница Перница. Потребно Е Собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лиз Јордан-Хил Светло Виолетова Кадифена Ткаенина за Тапацир отпорна на Дамки покрај Дворот со Акваклин Технологија, Пријателска

Заштитете го вашиот мебел, кревети и седишта за автомобили со оваа ткаенина за тапацир отпорна на дамки

DEN 95.84

Враќање Жени Паѓаат Мода Плетена Кошула Копче V-Вратот Западен Гроздобер Етнички Графички Печатење Чипка Со Долги Ракави Туника

Кијблае Женска Облека Се Занимава Денес одговор На ЕПошта во рок од 24 часа; ако имате какви било проблем�

DEN 479.68