• Свеж
Марк, Лесли Блек Модерен Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Пејсли ФЕР IV

Марк, Лесли Блек Модерен Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Пејсли ФЕР IV

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Лесли Марк претставува прекрасно 12х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Пејсли ФЕР IV". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Марк, Лесли. Наслов : Paisley Faire IV. Врамена Големина : 12x12 Инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Помпотопс Соларна Ламба За Стапици За Комарци Надворешна Светилка За Домаќинство ГРАДИНАРСКА Лед Индукциска Ѕидна Светилка Автоматска

Инсталација : може да се инсталира со клинци, да се закачи на ѕид или да се користи на отворено со перфори

DEN 2.67