• Свеж
Прекинувач За Контрола На Прозорецот Прекинувач За Напојување На Автомобилот Прекинувач За Контрола На Прозорецот Автоматски Додаток Погоден За S550

Прекинувач За Контрола На Прозорецот Прекинувач За Напојување На Автомобилот Прекинувач За Контрола На Прозорецот Автоматски

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

прекинувач за контрола на прозорецот Прекинувач За Контрола На Прозорецот За Напојување На Автомобилот Автоматски Додаток 2229051505 Одговара За S550 Specification : Состојба : Тип На Ставка : Прекинувач За Прозорци Материјал : ABSColor : Како Што Е Прикажано На Сликата : A2229051505, 2229051505fitment : Одговара За S550 S600 S63 14-16 Пакет Листа : 1 x Прозорец Прекинувач Забелешка : 1. Ве молиме, проверете го бројот на делот од вашата ставка, соодветните информации се само за повикување.2. Ако не сте сигурни за предметот, ве молиме контактирајте не пред да купите за да избегнете непотребно враќање, благодарам. Совршена замена на прекинувачот за подигнување на прозорецот, стабилни и сигурни перформанси, работен век. Со оригинален чип, поддржува недеструктивна инсталација, без декодирање, без повторно склопување на скршена жица. Строго во согласност со оригиналното производство, со точност и чувствителност. Бројот на производот ое е а2229051505, 2229051505, што може да одговара За С550. Чувството на раката е добро, а изработката е извонредна, што може совршено да одговара на вашиот модел.

Детални спецификации

Додатоци на производи