• Свеж
Ковчези За Пливање Мажи Кучик Сува Компресија Машки Стебла За Пливање Од Јули Шорцеви Со Американско Знаме Когилд

Ковчези За Пливање Мажи Кучик Сува Компресија Машки Стебла За Пливање Од Јули Шорцеви Со Американско Знаме Когилд

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Пливање стебла 4 од јули сад Знаме Мажи Пливање Стебла Брзо Суво Пливање Шорцеви Одбор Шорцеви. ●Повод пливање стебла мажи погодни за носење во многу прилики како воден парк,крајбрежје на плажа,куриз, базен. ●3 Џебови ● машки ковчези за пливање дизајн со 3 џебови,џеб со две странични патенти за носење ситници и еден внатрешен џеб на компресија за да го носите телефонот, помогнете да ја ослободите раката. €Карактеристика}машките шорцеви за табла имаат брза сува и водоотпорна ткаенина, се сушат побрзо од нормалната.И машки пливаат шорцеви дизајн со компресија лагер, предизвика минимална иритација за кожата и да се избегне срам ситуација. С : Половината : 29.92""-Колковите : 41.73 " " - - - Должина : 18.11"". М : Половината : 31.50""-Колковите : 43.31 " " - - - Должина : 18.50"". Л : Половината : 33.07""-Колковите : 44.88 " " - - - Должина : 18.90"". XL : Половината : 34.65""-Колковите : 46.46 " "- - - Должина : 19.29 " "" " Материјал Пливање стебла мажи изработени од висококвалитетен материјал, супер меко и мазно допирање, брзо се сушат во рок од 10 минути,ве одржуваат ладни цел ден. `+Компресија Лагер+Машки пливање ковчези донесе боксер компресија лагер, тоа не е чафе и повеќе поддршка повеќе мека на вашето тело. ®Врвка за влечење и Џеб Панталони За мажи доаѓаат со еластичен појас и врвка за влечење на половината може флексибилно да ја прилагоди линијата на половината за да бидете сигурни дека вашите шорцеви на плажа нема да се лизгаат надолу,со џеб од патент ви помага да носите мал предмет. ●Моден Принт+ машки одбор шорцеви пливање ковчези дизајн со американско знаме печатење, знаме на сад, погоден за носење во 4 од јули, Денот На Независноста, Денот На Знамето. Пливање шорцеви за мажи поради одличното носење брза сува ткаенина и искуството на носење,можете да носите на многу внатрешни или надворешни спортови како одбојка на плажа,пливање,пловење,сурфање,риболов,Рафтинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ЖЕНСКИ Хеланки Со Висок Струк Женски Екстра Долги Јога Хеланки Со Џебови Високи Половини Наредени Хеланки Преку Пета Тренингот

Шорцеви за вежбање со висок Струк Жени Беспрекорно Обликување Машки Шорцеви Гаќи Контрола На Долна Обл�

DEN 3.33