• Свеж
Спфтем Дома Декор Метал Градина Кат Вметнете Уметност Хранење Птица И Животно Вметнете Декорација

Спфтем Дома Декор Метал Градина Кат Вметнете Уметност Хранење Птица И Животно Вметнете Декорација

DEN 143.84

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Вредни пчели од Пазарот На Џојбај. 1. Уникатен И привлечен Дизајн : Овој шарен декор со среден прст без напор ќе го привлече вниманието во вашиот простор. 2. Висококвалитетен Материјал : Изработен од издржливи и материјали, обезбедувајќи долготрајна употреба. 3. Боја : Убаво насликани со голем број на бои, додавајќи во секоја соба. 4. Разновиден Декор Парче : Совршен За украсување полици, клупи или како централен дел, подобрување на вашиот дом или канцеларија. 5. Замислена Идеја За Подарок : Изненадете ги пријателите или најблиските со оваа чудна и разиграна фигурина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оцивиеср Летни Жени Секојдневни Цветни Дезени Капри Панталони Шлиц За Врвки На Плажа Лесни Тенки Панталони За Панталони За Жени

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : Не Обрасци : Печатени Пакетот вклучува : 1 П�

DEN 1.33