• Свеж
Стерлинг Сребро Родиум Позлатени Полиран ЦЗ Шарки Овални Двојно Обрач Висат Е; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Стерлинг Сребро Родиум Позлатени Полиран ЦЗ Шарки Овални Двојно Обрач Висат Е; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

925 Стерлинг Сребрена Родиум Позлатени ПОЛИРАН CZ Шарки Овални Двоен Обрач Висат Е е еден од најпродаваните предмети за Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со секоја облека. 100% ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : нашите предмети се повеќе од само голема; тие се фантастични. Не ни верувај? Ако не сте задоволни, едноставно вратете ни ја ставката во рок од 30 дена за целосна наплата. Без прашања. Тука Во Попуст Накит; задоволството на клиентите е приоритет. ПРЕМИУМ ПАКУВАЊЕ : ние се осигураме дека секоја ставка е внимателно добро спакувана; затоа, без разлика дали го нарачувате ова за вашиот сопружник; брат или сестра; или кој било друг член на семејството; сигурно ќе ги импресионира. За да го направите вашиот подарок уште посовршен; повеќето предмети доаѓаат во прекрасна кутија за подароци потполно бесплатно!ДОВЕРЛИВИ ЗЛАТАРИ : Златарите Со Попуст се доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија и не планираме да застанеме сега. Нашите предмети се печат за автентичност; за да бидете сигурни дека добивате вистински накит по одлична цена.ПРЕКРАСЕН НАКИТ; ЗА ОДЛИЧНА ЦЕНА : нашите предмети се направени да изгледаат убаво со секоја облека. Носете ги со дуксер; или смокинг. Изборот е ваш; но, знајте дека овие предмети ќе импресионираат секој што ќе наиде на вас, без оглед со што ќе им одговарате!СОВРШЕНО ЗА ОВАА ПРИГОДА : Без разлика дали го славите денот на татковците; денот на мајките; денот на вљубените; свадба или годишнина; роденден; или можеби само обичен стар понеделник; оваа ставка сигурно ќе блесне за таа пригода. Тоа ќе биде совршено за тој посебен; мајка; ќерка; сестра; брат; баба; или твојот најдобар пријател! СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~5,1 грам Материјал : Примарна Чистота : 925финиш : Полиран Камен Тип : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камена Боја : Чист Камен Количина : 54 должина На Предметот : 24 ммплејтинг : Поставување На Родиум : Поплочување Карактеристика : Процес На Цврсто Производство : Леано Материјал : Примарно : Сребрена Комплетност : Комплетна (Сите камења ВКЛУЧЕНИ)КАМЕН ОБЛИК : кружен камен големина : 1.0 - 1.3 mmstone третман : Синтетички Дебелина : 5 Mmitem Тежина U/M : GMWIDTH Од Точка : 16 mmproduct тип : накит накит тип : обеткипродадени По Единица : Pairgender : Женскиматеријал : Примарна-Боја : Бело Затворање : Пост Изрез Финиш : Полиран; Камен Тип : кубни цирконија (Цз); боја на камен : јасна; Количина На Камен : 54; должина на предметот : 24 Мм; Позлата : Родиум; Карактеристика : ЦВРСТА; Материјал : Основно : Сребро; облик на камен : тркалезна; Големина на камен : 1,0 - 1,3 Мм; Дебелина : 5 Мм; Тежина На Предметот У/М : Гм; Ширина На Предметот : 16 Мм; Пол : Женски; Затворање Обетки : Пост; Изрез . Атрибути : Стерлинг сребро; ЦЗ; родиум-позлатени; Пав∩ ┐ ╜; 54 камења; Шарки Обрач. Брз И Бесплатен превозот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Виемилаве Жени О-Вратот Резервоарот Блузи Цвет Печатени Дневни Кошули Блуза Капа Ракав Маица Лето Лежерна Лабава Кошула Тренингот

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 92см / 36.22" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 17см / 6.69" Должина : 68см / 2

DEN 3.33