• Свеж
Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Со Дезен Темно Тиркизно Зелена Површина Килими, 3 ' Плоштад

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Со Дезен Темно Тиркизно Зелена Површина Килими, 3 ' Плоштад

DEN 966.08

Од стока
Во магацинот

Компанијата Ахгли Затворен Плоштад Обработени Темно Тиркизно Зелена Површина Килими, 3 ' Плоштад. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ајде да играме режим за игри активирана фраза уметност за деца графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 159.84