• Свеж
Оалиро Модни Соодветни Дуксери Есенски И Зимски Исечени Дуксери Копче На Вратот На Екипажот Блуза Со Долги Ракави За Жени Плетен Џемпер Каки

Оалиро Модни Соодветни Дуксери Есенски И Зимски Исечени Дуксери Копче На Вратот На Екипажот Блуза Со Долги Ракави За Жени Плетен

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во продавницата Оалиро. Fall/Зимска Продажба : женски дуксер со долги ракави. Ние нудиме дуксери со дуксери, дуксери со плус големина и дуксери со цврста боја. Лесно за облекување со соодветни додатоци, спарете го со симпатичен кардиган, фармерки и станови за совршен секојдневен изглед. Продавница. !!!ТОПЛА ЗАБЕЛЕШКА : Целата наша облека е наменета За Азијци, што значи дека ќе работи помали од нормалните Европски големини. Ве молиме снимајте малку 1-2 големини поголеми. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини што можете да ја најдете на нашите слики.Жените Плус Големина Еднобојна Копче Грамада Јака Качулка Неправилни Плетени Џемпер. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Плус Големина, Тркалезен Врат,Долг Ракав,Цврст,Долен,Крпа,Асиметричен,Блузи,Блуза, Моден Џемпер 2.Материјал : Полиестер. Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Крпеница го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : umn И Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Џемпер Повлечете го затворањето. Машинско Перење Или Миење Раце Само. Материјал : Полиестер лесен, мек и дише,ве загрева во fall и зима. Дизајн : супер Далиан дуксер, обвиткан врат, малку испружена, еднобојна, џемпер со долги ракави, женска есенска облека, модерен и секојдневен стил, четкана постава, густа и мека внатре, стандардна големина, спортска кошула, се што одговара. Обичен и лабав фитинг : лабава и лесна женска кошула со качулка, дуксер со кружен врат со долги ракави, дуксер од руно со џебови, женски супер дуксер, пуловер со качулка за жени во 2023 година, женски кошули и блузи, женска есенска и зимска облека. Спарување : дуксерот Со Пуловер може лесно да се комбинира со секојдневни панталони, фармерки, панталони за џогирање, шорцеви, патики и секојдневни чевли за да се создаде модерен и убав изглед воumn и зима. Можете исто така да го спарите со која било облека што ја сакате внатре, како што се елеци, блузи, елеци итн. Повод : оваа есенска модерна женска качулка е погодна за секојдневна облека, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танц, уметничко лизгање, пешачење, возење велосипед, јога, пролет, aut и зима. Ова е исто така добар подарок за пријателите или семејството. Женски Дводелни Облеки Тренерки КОСТИМ ЗА Дуксери Y2 K Исечени Со Долги Ракави Со Патент Јакна Џогер Сет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Еден Костим За Капење За Жени Летна Мода Цврст Шуплив Резервоар Топ Едноделен Бикини Костим За Капење Женски Костими За Капење

Ywdj Совети За Купување на ywdj се обидува најдобро да ја прикаже сликата во иста боја како и вистинската об�

DEN 177.28