• Свеж
Femaleга Женски Маица Врвот Гроздобер Сонцето И Месечината Печатени Шема Повик Краток Ракав Блузи Маица Лето Мода Секојдневен Маици

Femaleга Женски Маица Врвот Гроздобер Сонцето И Месечината Печатени Шема Повик Краток Ракав Блузи Маица Лето Мода Секојдневен

DEN 255.20

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 16см/6.30" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 17см/6.69" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 110cm/43.31" рамо : 48cm/18.90" ракав : 18cm/7.09" ДОЛЖИНА : 70 CM/27.56" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 115cm/45.28" рамо : 49см/19.29" ракав : 19см/7.48" должина : 71см/27.95" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 120см/47.24" Рамо : 50СМ/19.69" Ракав : 20см/7.87" должина : 72см/28.35" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 125СМ/49.21" рамо : 51см/20.08" ракав : 21см/8.27" должина : 73см/28.74" женски гроздобер СОНЦЕ И МЕСЕЧИНА ПЕЧАТЕНИ ШЕМА ОБИЧНИ КРАТКИ ракави блуза ве Молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Прилика : Дома, Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : О-Вратот Одговара : Одговара на дами Круг Вратот Лабава Сонцето Месечината Ѕвезда Елемент Печати Маица Врвот С. Карактеристики : Екипажот Вратот Обични Маици/Боја На Почвата/Основни Маици/Секојдневен Тренингот Блузи/Туника Блузи За Хеланки/Секојдневно носење. Нега на летна Кошула : Графичката кошула На Девојката е машина и рачно перење, функција за брзо сушење, лесна за нега, лесна, дише и издржлива. Карактеристики-Обичен Врв Со Кратки ракави, Деловни Блузи, Врвот На Ракавот,Сплит Против Вратот, Еднобојна, Обична, Трендовска и Елегантна, Толку слатки врвови. ПОВОД : Совршен За секојдневниот живот, Семеен Собир, забава, плажа,одмор, канцеларија Или Какви било Посебни Прилики;Погоден за пролет,лето или aut, зима. Повод : женските врвови погодни за секојдневна облека, работа, запознавање, улица и секојдневен живот, лабави врвови за жени, женски кошули со кратки ракави секојдневни. преголеми маици за жени. Маица За Жени Љубов Срце Графички Маици Печатење Кошули Краток Ракав Секојдневен Летен Одмор Маици Блузи. Совети : Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страница Поради Резолуцијата На Компјутерската Слика и Поставките на Мониторот. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Дуксери Плус Големина Преголем Дуксер Женски Пуловер Со Кружен Врат Печатење Букви Со Долги Ракави Дуксери Кошула Обични

Печатење Букви Со Пуловер Со Тркалезен Врат За жени Дуксери Со Долги Ракави Кошула 2023 Обични Блузи за Ма

DEN 2.67