• Свеж
Модни Женски Обични Цврсти Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Со Џеб

Модни Женски Обични Цврсти Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Со Џеб

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Аохаслиј Модни Женски Обични Цврсти Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Со Џебни Карактеристики : Долги Панталони Во Боја, Секојдневни Панталони.Нашите панталони се направени од ткаенина, ултра пријатен полиестер. лесно за ставање и полетување. Овие Совршени За опуштање наоколу или активности на отворено. ткаенина и шиење нека овие издржливи панталони стојат до многу денови на игра. За најдобри резултати, измијте со благ детергент на нежен циклус и исушете го low.To обезбедете максимална удобност, изберете ја вистинската големина избегнувајте премногу долга облека. Овие панталони се произведени во согласност со сите стандарди за облека и цврсто се вклопуваат за безбедно носење.Поради преклопување и транспорт, можеби се очигледни брчки. обработка, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Моден дизајн, Нов, висок квалитет!Материјал : Полиестер, Спандекс Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : Модниот И модниот дизајн ве прават попривлечни одлични За секојдневно, Секојдневно, домашно носење или лежење наоколу или на отворено activities.It изработен е од материјали, чувство на Мека рака, нема никаква штета на кожата ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони Боја Долги Панталони, Обични Панталони. Нашите панталони се направени од ткаенина, ултра пријатен полиестер. лесно за ставање и полетување. Овие Совршени За опуштање наоколу или активности на отворено. ткаенина и шиење нека овие издржливи панталони стојат до многу денови на игра. За најдобри резултати, измијте со благ детергент на нежен циклус и исушете го на ниско ниво. За да обезбедите максимална удобност, изберете ја вистинската големина избегнувајте премногу долга облека. Овие панталони се произведени во согласност со сите стандарди за облека и цврсто се вклопуваат за безбедно носење. Поради преклопување и транспорт, можеби се очигледни брчки. обработка, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Моден дизајн, Нов, висок квалитет!. Одлично за секојдневно, Секојдневно, домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Не Пропуштајте! ХИМИВЕЈ Комбинезони За Женски Женски Комбинезони Ромпери И Комбинезони Женски Шарени Комбинезони Со Шарени Резервоари

Подигнете ја вашата гардероба со нашата колекција женски комбинезони Дизајнирани имајќи ги предвид на�

DEN 495.20