• Свеж
Командо Путер Ками КА07

Командо Путер Ками КА07

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Направено од Австриски Модал Со висок мерач оваа ками има ултра меко чувство, отпорна е на пилинг и останува убава после миење и носење. Изграден со тенок фит, рабови со суровини и прилагодливи ремени за совршено вклопување.Содржина На Ткаенина : 71% Микро Модал, 21% Еластан. Еластична бесплатна конструкција. Прилагодливи ремени. Сурова ткаенина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Летни Модни Жени Лето Секојдневно Печатење Удобни Лабави Џебни Панталони Женски Летни Панталони Женски Панталони Летни

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66см / 25.98" Колк : 113см / 44.49" Должина :

DEN 660.64