• Свеж
Градинарски Вртлив Школка Стол За Дневна Соба Кревет Соба, Модерен одмор канцеларија Стол Зелена

Градинарски Вртлив Школка Стол За Дневна Соба Кревет Соба, Модерен одмор канцеларија Стол Зелена

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Вртлив Стол За Школка За Дневна Соба/Соба За Кревет, Модерен канцелариски Стол За одмор Димензија На Зелениот Производ : 22,83 "х 24,41" х31, 89~36,42 " Големина На Хпакинг : 22.83"*16.93"*23.62"Ширина На Седиштето : 19,69"Длабочина На Седиштето : 17,72" Н. В : 10 КГГГ.W : 8.2 KGSThe максимален капацитет на тежина : 250 фунти стил : Модерна Завршница за слободно време : ткаенина и сребрени стапала Основни Материјали : Метал, Тапациран (Седиште), Тркалца, Поливудлонг Опис : Канцеларискиот Стол е идеален за секоја секојдневна или професионална работна површина. Обезбедува удобна поддршка со пријатен и удобен дизајн. Внимателно изработени се одликува со заоблен дизајн на потпирачот за грб, прилагодливо седиште за подигнување и основа со пет ѕвезди со тркалца за лесна подвижност.Карактеристики : • Канцелариски Стол • Вртливо Седиште со 360 Степени и Прилагодлива Висина На Подигнување • Обложен Грб И Седиште • Рака : Наклонета • Метална Основа : 5-Ѕвездена Основа со Склопување На Тркалца : Да Градинарски Вртлив Стол За Школка За Дневна Соба/Соба За Кревет, Модерен канцелариски Стол За Одмор Зелен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лажица Ткаенина - Самовила Мит Суштества Фантазија Апстракт Печатени На Минки Ткаенина Масти Четвртина - Шиење Јорган Поддршка

Самовила Крило Виножито Апстрактни Крилја Мит Ткаенина Печатени Од Лажица Бтиспунклора ткаенина е одр�

DEN 271.84