• Свеж
Алфани Машки Османлиски Џемпер Со Пруги Сиво Црвена Големина Голем

Алфани Машки Османлиски Џемпер Со Пруги Сиво Црвена Големина Голем

DEN 532.64

Од стока
Во магацинот

За убав, ажуриран изглед, посегнете по овој османлиски џемпер со пруги одалфани, во целиот памук за зголемена мекост и удобност. Прибл. 28 долго. Вратот на екипажот. Ребрести јака; манжетни и полите. Монохроматски ленти блокирани во боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Глоквис Машки Скокачки Врвови Со Пруги Пријатна Пуловер Боја Блок Обичен Џемпер Врат На Екипажот Споени Плетени Џемпери Темносина

Опис : Пол : Мажи,Мажи,Мажи,Машки,Момчешки Стил : Мажи Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери, Обичен Лабав С�

DEN 399.84

Мажи Копчиња Кардиган Џемпер Едноградни Надворешни Кардигани V Вратот Тенок Одговара Зимска Топла Долна Облека Јакна Темно Сива

Опис : Пол : Мажи,Мажи,Машки,Момчешки Стил : Зимски Топол Џемпер Од Кардиган, Секојдневни Џемпери Со Тенок

DEN 591.84