• Свеж
Инлифе Шорцеви За Мажи, Машки Работни Шорцеви Мулти-Џебни Пет Парчиња Панталони Со Среден Струк Обични Панталони Спортски Панталони Панталони

Инлифе Шорцеви За Мажи, Машки Работни Шорцеви Мулти-Џебни Пет Парчиња Панталони Со Среден Струк Обични Панталони Спортски Панталони

DEN 351.68

Од стока
Во магацинот

Машки Работни Шорцеви Мулти-џебни Панталони Од Пет парчиња Со Среден струк Секојдневни Панталони Спортски Панталони Панталони Карактеристики : Сезона : сите Шорцеви на Табла погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива. Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн. Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење. Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневен материјал : памучен стил : мода, одмор, Хаваифит : Одговара на големината на дебелината : стандардно како да се исчисти : миење раце ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ЕЕЗ машки шорцеви : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 80см/31.50 "Колк : 123см/48.43 " Должина : 56см/22.05". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 86см/33.86 "Колк : 125см/49.21 " Должина : 57см/22.44". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 93см/36.61 "Колк : 128см/50.39 " Должина : 58см/22.83". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 103см/40.55 "Колк : 132см/51.97 " Должина : 58см/22.83". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 112cm/44.09" Хип : 134cm/52.76" Должина : 59cm/23.23" Inleife Шорцеви За Мажи, Машки Работни Шорцеви Мулти-Половината Мулти-Џеб Пет Парчиња Панталони Обични Панталони Спортски Панталони Панталони панталони. Еластичен Појас И Врвка За Влечење : Погоден За прилагодување на половината, ве одржува удобни и флексибилни додека спортувате. Разновидност : Совршен За активности На отворено и спортски активности како трчање, пешачење, вежбање, кампување, атлетика, фитнес, возење велосипед, риболов, теретана, патека, качување, патување, голф, пешачење, џогирање или секојдневно носење итн. Нега на облека : Препорачано Миење Раце / Машинско Перење Ладно, Суво Сушење Ниско Со Care.It нормално е панталоните да се збрчкаат за време на испораката и можете да ја испеглате. Забелешка : поради различните поставки на мониторот, боите може малку да се разликуваат од оние прикажани на веб-страницата. Ве молиме погледнете ја точната табела со големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи