• Свеж
За Меркур Самур 2000-Костен Браун Металик М6938А Пинт База & Qt Јасно

За Меркур Самур 2000-Костен Браун Металик М6938А Пинт База & Qt Јасно

DEN 428.80

Од стока
Во магацинот

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, квалитетни нијанси и врзива, за да ја направите вашата боја. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи една пинта боја на база на уретан и еден литар проѕирно палто отпорно НА УВ. • Една пинта боја на основен слој од уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • По намалување на бојата (2 : 1) за прскање тест на затворен спреј картичка за да се потврди боја натпревар и техника пред аплицирање . * Вклучени упатства За Меркур • Сејбл. 2000;2001. М6938А. Костен Кафеава Металик. Едно Основно Палто Со Пинта и Едно Четворно Проѕирно Палто. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Компатибилен со iPhone XS Телефонски случај, апстрактна-психоделија-хипи кутија силиконска заштитна за куќиште за момче од тинејџери

Уникатен и стилски дизајн : Нашиот телефонски случај може да се пофали со уникатна и стилска шема што ја

DEN 159.84