• Свеж
топола цртан филм десктоп украсете слика рамка слика уметност сликарство

топола цртан филм десктоп украсете слика рамка слика уметност сликарство

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 См (4 х 6 инчи) Слики! Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18 х 13см (5 х 7 инчи), а рамката е широка 2см.Класификација : Рамка, Фотографија, Валханг Карактеристика : Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. Доаѓа со лесно отворање јазичиња одзади за лесен пристап. Рамката е обезбедена со ѕидни куки (портрет и пејзаж). Парче Акрилен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Исклучително внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Вашата Слика Количина На Пакет : 1 х Рамкаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. топола цртан филм десктоп украсете слика рамка слика уметничко сликарство 5х7 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи