• Свеж
Вустер Супер Доо-З Барака Отпорни Ткаени Ткаенини Ролери Покритие

Вустер Супер Доо-З Барака Отпорни Ткаени Ткаенини Ролери Покритие

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

2pc Wooster Супер Doo-Z Барака Отпорни Ткаени Ткаенини Ролери Покрива-отпорни бела ткаенина за речиси без влакненца заврши со сите бои, емајли, лакови (сатен, полусјај, и сјај). Густите влакна го намалуваат капењето и прскањето. Полипропиленското јадро се спротивставува на водата, растворувачите и пукањето. 2pc Wooster Супер Doo-Z Барака Отпорни Ткаени Ткаенини Ролери покритие.

Детални спецификации

Додатоци на производи