• Свеж
Слатки Фустани За Жени Жени Обичен Фустан Со Краток Ракав Со Квадратен Врат Цветна Летна Плажа Возбуда Со Висок Струк Алин Миди Фустани

Слатки Фустани За Жени Жени Обичен Фустан Со Краток Ракав Со Квадратен Врат Цветна Летна Плажа Возбуда Со Висок Струк Алин Миди

DEN 463.84

Од стока
Во магацинот

Висок Половината Нивоа Возбуда Мини Фустан. Квадратни Вратот Без Грб Вратоврска Назад Дизајн. Краток Ракав Со Еластични Манжетни. Бохо Тече Линија Ласкава Форма. Око Фаќач Целиот Цветни Печати. Во Нов Трендовски Над Должината на Коленото. Течниот Летен Фустан Е Станување За Летните Денови. Дизајнот Без Грб И Вратоврска Му Дава На Фустанот Личност. Со Својот Цветен Принт Слатки Кратки Ракави Ретро Квадратен Врат и Еластичен Струк Фустанот Изгледа квалитетно и Особено Женствено. Боја Кајсија Розова/ Кајсија Сина / Црна Портокалова / Црна Виолетова / Бела Портокалова / Црна Кајсија / Зелена Розова. Стил Секојдневен / Симпатичен / Стилски / Шик / Новина . Ракави Краток Ракав. Сезона Пролет / Лето / Fall. Деколте Квадратен Врат. Стил Секојдневен / Симпатичен / Стилски / Шик / Новина . Ракави Краток Ракав. Сезона Пролет / Лето / Fall. Повод Секојдневно Носење / Секојдневен / Дневен Изглед / Отворено / Канцеларија / Училиште / Дома / / Семеен Собир / Банкет / Шопинг / Запознавање / Одмор / Одмор / / Забава / Клуб / Паб / Плажа / Фестивал / Враќање Дома / Свадби / Патување / Патување / Подароци / Подароци / Модна Фотосесија / Шик Улична Облека. Бохо Краткиот Фустан Има Два Тотално Различни Начини На Носење Благодарение На Одличната Еластика На Деколтето И Sleeves.It Може Да Биде Плоштадот Вратот Повик Линија Фустан. Ако Претпочитате Повеќе Изглед, Можете Да Ги Спуштите Ракавите И Да Го Носите Фустан Надвор Од Рамото.Женска шема за Облекување : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 15см/5.91" Половината : 58-78см/22.83-30.71" Должина : 110см/43.31"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Рамо : 39см/15.35" ракав : 16см/6.30" половината : 62-82см/24.41-32.28" должина : 111см/43.70"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" рамо : 40см/15.75" ракав : 17см/6.69" половината : 66-86см/25.98-33.86" должина : 112см/44.09"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 102см/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 18см/7.09" половината : 70-90СМ/27.56-35.43" должина : 113см/44.49"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 106cm/41.73" рамо : 41cm/16.14" ракав : 19cm/7.48" половината : 84-94cm/33.07-37.01" должина : 114cm/44.88" ВЕ МОЛИМЕ погледнете Ја Табелата Со Големини во описот на производот подолу пролетни фустани за жени плус големина лето фустани. Повод Овој Цветен Фустан Е За Лето, Секојдневно Секојдневно, Датум, Работа, Училиште, Забава, Одмор Плажа Фустан Слатки Фустани За Жени. Карактеристики Краток Ракав, Облога За Облоги, Жилав, Висок Струк, Раб, Долга Должина, Фустан За Забави Со Печатење За Жени Летни Фустани За Жени 2023 година. ЖЕНСКИ КРАТОК ФУСТАН Материјал Мекиот И лесен Материјал Е За Топли Летни Денови. Се Чувствува Супер Лесно И Удобно Наспроти Вашата Кожа. Летниот Фустан Е Особено Привлечен Со Цветни Принтови и Подобро Да Се Види Преку Проблематични Фустани За Кошули За Жени Сарафан. ЗАМАВ ЖЕНСКИ ОБИЧЕН ФУСТАН Овој Квадратен Врат Или Фустан Со Врат Надвор Од Рамото Може Да Создаде Различен Изглед. Делот Од Здолништето Алин Со Раб Од Возбуда Обезбедува Одлична Силуета, Визуелно Го Издолжува Торзото И Ги Прави Вашите Нозе Да Изгледаат Подолги Фустани Со Плус Големина Летни Фустани.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Фустани За Жени Фустани На Плажа За Жени Графички Секојдневен Екипаж Краток Ракав Одмор Плус Големина Фустан За Жени Секојдневни

Женски Моден Тркалезен Врат Печатење Со Кратки Ракави Фустани За Одмор карактеристики : 1.Материјал : По�

DEN 1.00