• Свеж
Летни Машки Летни Шорцеви за Мажи Памучен Коноп Лабав Обичен Каприс Големи Машки Панталони За Плажа Бела XL

Летни Машки Летни Шорцеви за Мажи Памучен Коноп Лабав Обичен Каприс Големи Машки Панталони За Плажа Бела XL

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Функција : . Памучни шорцеви од коноп, помеки и повеќе дише, е најдобриот избор во лето. Чипката може да ја прилагоди половината. Странични и задни џебови за лесен пристап. Многу погоден за надворешно и секојдневно носење, погоден за забави, плажи и други прилики за одмор. Големината може да биде премногу мала. Ако сакате да бидете лабави, нарачајте поголема содржина на пакетот : . 1 х пар машки панталони. Големина : М Половината : 70см/27.56 "Должина : 51см/20.08 " Колк : 100см/39.37". Големина : Л Половината : 74см/29.13 "Должина : 52см/20.47 " Колк : 104см/40.94". Големина : XL Половината : 78cm/30.71 "Должина : 53cm/20.87 " Колк : 108cm/42.52". Големина : XXL Половината : 82cm/32.28 "Должина : 54cm/21.26 " Колк : 112cm/44.09". Големина : 3xl Половината : 86cm/33.86 "Должина : 55cm/21.65 " Колк : 116cm/45.67". Големина : 4xl Половината : 90cm/35.43 "Должина : 56cm/22.05 " Колк : 120cm/47.24". Големина : 5xl Половината : 94cm/37.01 "Должина : 57cm/22.44" Колк : 124cm/48.82 " Брза Сува Кофа За Пливање : Изработена Со Брза Сува Ткаенина, Лесна, Удобна, висококвалитетни печатени машки стебла за пливање, без избледување, дишење. Можете целосно да се исушите за неколку минути по пливање или сурфање. Еластичен Појас : вашите шорцеви за пливање никогаш нема да попуштат или да се лизгаат при пливање, сурфање на плажа, трчање, игри со топки, дома и многу повеќе. Стилски Шорцеви За Пливање : Ако барате тенок костим за капење/костими за капење што е веднаш над должината на коленото, ова е стилот што го барате.Додадете стилски допир во вашата летна гардероба со овие машки стебла за пливање. Прилика : Овие костими за капење се погодни за повеќето прилики за тропски одмор, лето, плажа и базен, меден месец, крстарење,забава. Овие машки стебла за пливање можат да бидат совршен подарок за себе, дечко, сопруг, син, неа или други. Летни облеки за мажи, брзо сушење, дише, лесни, меки и заштита од сонце.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хенмому Приемник Слушајте - Само Слушалки, Слушајте-Само Слушалки За Слушалки За Надзор Со Акустична Цевка За Начин, Слушајте-Само

Функција : 1 Мека пластична слушалка може удобно да се вметне во увото без да се изврши притисок врз увот�

DEN 3.33