• Свеж
Девојка Симпатична Ретро Цветна Шема Во Пролетни Бои Ѕидна Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом

Девојка Симпатична Ретро Цветна Шема Во Пролетни Бои Ѕидна Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење. Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи правилно, ќе биде долготрајна. Машинско перење ладно на нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте или пеглајте. Одлично За домашен декор ѕидни виси, украси за студентски домови. Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење. Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи правилно, ќе биде долготрајна. Машинско перење ладно на нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте или пеглајте. Одлично За домашен декор ѕидни виси, украси за студентски домови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Контролна Табла Држач За Автомобил За Паметни Телефони Пластична Прилагодлива Мрзлива Заграда Мобилен Клип Штанд Контролна Табла

Опис : р дизајнот на директната визија, така што заградата не го блокира погледот.р овој држач за телефон

DEN 1.33

Навлака За Перници Модерна Навлака За Перници Декоративна Надворешна Постелнина Квадратна Навлака За Перници За Софа Софа Кревети

Навлака За Перници Модерна Навлака За Перници Декоративна Надворешна Ленена Квадратна Навлака За Перн�

DEN 3.33