• Свеж
Сехао Детски Едукативен Инженерски Автомобил За Расклопување Може Да Се Расклопи И Состави Мал Воз Автомобил САМОСТОЈНА Играчка Автомобил Пластично Образование ?

Сехао Детски Едукативен Инженерски Автомобил За Расклопување Може Да Се Расклопи И Состави Мал Воз Автомобил САМОСТОЈНА Играчка

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Детски Едукативен Инженерски Автомобил За Расклопување Може да се Расклопи и Состави Мали Карактеристики На Играчки ЗА Воз САМОСТОЈНИ Играчки : детски едукативен прирачник за играчки самостојна комбинација на комбинација на склопување расклопување воз автомобил авион модел на мотоцикл. и интересна собранието игра е една од најважните помеѓу вас и вашите деца да се изгради длабоки емоции. Не само што можете да ги негувате нивните чувства,туку можете да го остварите и управувањето со вашите деца,што е корисно за интелектуалниот развој и може да им се даде како подарок на децата,ќе им се допадне. Бруто тежина : 120гр Возраст : > 3 години боја : прикажи како слика ако имате какви било прашања во врска со производот,ве молиме контактирајте не,ние трпеливо ќе одговориме за вас!1x Расклопување Собранието Играчка Едукативни Играчки За Деца 5-7, Едукативни Играчки за 3 Години. Ќе добиете : 1x расклопување инженеринг возило. Тоа е стилски избор за секоја пригода, како што се дневни патувања, одмори, забави итн. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели(Образование). Забелешка : ве Молиме внимателно прочитајте го деталниот вовед, ве молиме бидете сигурни дека ќе пристигнете за 7-15 дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи