• Свеж
Флолео Женски Врвови Клиренс Плус Големина Жени Со Цврсто Копче Блуза Со Кружен Врат Обичен Лабав Летен Резервоар Без Ракави

Флолео Женски Врвови Клиренс Плус Големина Жени Со Цврсто Копче Блуза Со Кружен Врат Обичен Лабав Летен Резервоар Без Ракави

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женски Маици За Печатење На Екипажот Маица Со Кратки Ракави Блуза Лабави Врвовикарактеристики : Полиестерматеријал : Удобно и меко чувство, Лесна И Стилска Карактеристика : Секојдневна Маица За Вратот V, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, завршен рамен раб, основна цврста боја, трендовски и елегантен.Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : О-должина на ѓердан : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија Што добивате : 1xwomenени Блузи (04/03/2019).Висококвалитетна женска маица 2023 моден летен врв. Тој е мек за кожата, дише, лесен и удобен за носење. Е-пошта * Краткометражен/3/4/Долг ракав, v/кружен врат, цвет со цврста боја/печатење, специјална ребреста блок шема, опуштено вклопување. Кошулите за жени се најновата летна мода во 2023 година.Едноставен И Обичен Дизајн со Висококвалитетна Ткаенина, Ви Овозможува Да Дојдете Со многу изгледи Од Удобен до Шик и Стилски. Релаксирање за Уживање во забавен Ден. Quops оваа пролет врвови за жени совршени за спарување со слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, потпетици или патики за секојдневен изглед. "Маици кошули за жени Мора Да Имаат за на Отворено, Кампување, Работа, Забава, Плажа, Празници, Училиште, Секојдневно Секојдневно, Патување, Дома, Јога итн. Толку Симпатична Со Фармерки, Шорцеви или Здолништа, под Јакни или Кардигани Во Лето, Пролет или Fall. "Совети" маици за Жени Препорачани Машини За Перење Со Ладна Вода, Не Избелувајте, Обложувајте Или Закачувајте Суви. Ве молиме љубезно да ја повикате нашата табела со големини пред да ги нарачате овие блузи со кратки ракави за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

советски Летни Врвови За Жени Летни Врвови За Жени, Секојдневна Маичка Со Кратки Ракави Со Гроздобер Череп, Преголеми Еластични

Шарени Маици Женски Блузев Вратот Шупливи Партија Основни Врвови Кошула Памук Спандекс Долг Ракав Кара

DEN 431.84