• Свеж
Хогс Од Фајф Керни Комфор Рашири Кабел Панталони Жетва 38

Хогс Од Фајф Керни Комфор Рашири Кабел Панталони Жетва 38

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Прегрнете Ја британската удобност на село во овие издржливи панталони со кадифе. Како И Хогс Од Фајф, Жиците постојат повеќе од 130 години, но неодамнешното додавање на еластан уште повеќе ја подобри удобноста, додека ги продава сите традиционални квалитети. Совршено за целодневно носење.98% памук 2% еластане320гсм 14 wale corduroy Brass zip и затворање со две копчиња два странични џебови со авион два задни џебови, едно закопчано џогирање на внатрешно миење на машината за појас со брендот Fife 30°C Hoggs На Fife Cairnie Comfort Streatch Кабел За Панталони 38".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Девојче Сандали Големина Детски Чевли Рамни Меки Памучни Сандали Внатрешен Цртан Филм Удобни

Девојче Сандали Големина 13 Детски Чевли Рамни Меки Памучни Сандали Внатрешен Цртан Филм Удобни Меки Вл�

DEN 0.33

Нови Женски Летни Врвови Секојдневен Секси Градиент Печатење Редовни Жени Со Кружен Врат Долги Ракави Врвот Опуштено Вклопување

Обични Жени Лето Секси Градиент Печатење Редовни Жени Со Кружен Врат Долги Ракави Врвкарактеристики : 1.

DEN 0.67