• Свеж
Недефинирани Подароци Маица Краток Ракав Памучна Маица

Недефинирани Подароци Маица Краток Ракав Памучна Маица

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Маица 28553 маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има 28553 Маица отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи