• Свеж
Елнеја Пролетна Машка Кошула Со Долги Ракави Ревер Лабава Карирана Кошула За Мажи Обична Модна Преголема Кошула Машка Облека Камиса Маскулина

Елнеја Пролетна Машка Кошула Со Долги Ракави Ревер Лабава Карирана Кошула За Мажи Обична Модна Преголема Кошула Машка Облека

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Машка Кошула Со Долги Ракави Машки Ревер Карирана Кардиган Кошула со Долги Ракави Карактеристики : Висок квалитет : машката кошула со Долги ракави На Оваа Кошула е повеќе од Само Кошула. Забавна, стилска и секојдневна машка Кошула тенок одговара со вратот на Влакно Заumn и зима.Погоден : Сосема нов, висококвалитетен и мек материјал, цврсто вклопување, оваа стилска кошула прекрасна е удобна.Автентично : елегантна канцеларија, секојдневно попладне или шик забава / диско - оваа модерна Основна машка Кошула е дизајнирана со прамен и има посебен стил во секое време, насекаде. Класичен, безвременски, речиси разноврсен.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Модниот дизајн ве прави поубави.Сезона : Пролет, Падобран : Повод За Мажи : Дневно, Партиматеријал : Полиестерстил : Лежерна Должина На Ракавот : Долг Ракав што добивате : 1 еез машки врв Size US/UKLength Bust Shoulder Sleeve LS79.5cm/31.30"116cm/45.67"48.8 cm/19.21"66.2 cm/26.06"XLM81.5cm/32.09"121cm/47.64"50.6 cm/19.92"67.4 cm/26.54"2 XLL83.5cm/32.87"126cm/49.61"52.4 cm/20.63"68.6 cm/27.01" Size : LUS/UK : SLength : 79.5 cm/31.30"Bust : 116cm/45.67"Shoulder : 48.8 cm/19.21"Sleeve : 66.2 cm/26.06"Size : XLUS/UK : MLength : 81.5 cm/32.09"Bust : 121cm/47.64"Shoulder : 50.6 cm/19.92"Sleeve : 67.4 cm/26.54"Size : 2 XLUS/UK : LLength : 83.5 cm/32.87"Bust : 126cm/49.61"Shoulder : 52.4 cm/20.63"Sleeve : 68.6 cm/27.01" Табела Со Големини : Големина : Л САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : С Должина : 79,5 см/31,30" Биста : 116см/45,67" Рамо : 48,8 см/19,21" Ракав : 66,2 см/26,06"Големина : XL САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : М Должина : 81,5 см/32,09" Биста : 121см/47,64" Рамо : 50,6 см/19,92" РАКАВ : 67,4 см/26,54"големина : 2xl Сад/велика Британија : l должина : 83,5 см/32,87" биста : 126 см/49,61" рамо : 52,4 см/20,63" РАКАВ : 68,6 см/27,01". Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за абење. Мода и нов дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи