• Свеж
Баок фустани За жени Удобен Макси Фустан За Жени Летни Жени Секојдневен Лабав Елегантен Долг Фустан Поделена Плажа Без Ракави Цветни Фустани женски секојдневни Фу

Баок фустани За жени Удобен Макси Фустан За Жени Летни Жени Секојдневен Лабав Елегантен Долг Фустан Поделена Плажа Без Ракави

DEN 920.96

Од стока
Во магацинот

Удобен Макси Фустан За Жени Летни Жени Секојдневен Лабав Елегантен Долг Фустан Разделена Плажа Без Ракави Цветни Фустаникарактеристики : ● Материјал●Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. Совршен За Претстојните сите денови.Questrates € овој секојдневен Летен Макси Фустан опремен со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .`+ Стил! ова Е Долг Фустан што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.●Прилики●Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.Сезона : All Gender : Women Material : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Causal Size chat : Големина : S Биста : 96cm/37.80 "Должина : 138cm/54.33" . Големина : М Биста : 102см/40.16 "Должина : 139см/54.72". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Должина : 140см/55.12". Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Должина : 141cm/55.51". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Должина : 142cm/55.91 " фустани за жени 2023. женски фустани. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, користење извонредна и убава облека за да ги импресионираме Четирите Сезони, носење на вашата омилена облека дома и изнесување подобра состојба надвор од куќата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Летен Фустан Графички Отпечатоци А-Линија Екипажот Вратот Ракави Долги Фустани За Жени Обичен Клуб Партија Фустан Портокал

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.68

Акихол Женски Фустани Жени Елегантни Летни Фустани Без Ракави Оглавник Вратот Без Грб Сатенски Фустани Поделена Еднобојна Макси

Женски Летен Лежерен Монохроматски Отпечаток Од Рамениот Суспендер Поделете Една Линија Без Рамо Обич�

DEN 266.40

Фустан Без ракави Со Тркалезен Врат Женски Секојдневен Фустан Без Ракави О-Мапа На Вратот Печатење На Плажа До Колена вратоврска

Окбоп Фустан Со Тркалезен Врат Без Ракави Жени Обичен Фустан Без Ракави ОМапа На вратот Печатење Фустан

DEN 335.68