• Свеж
Идораван Женски Плус Големина Панталони Клиренс Мода Каузални Женски Еднобојни Лабави Панталони Со Врвки Со Висок Струк Обични Харем Панталони

Идораван Женски Плус Големина Панталони Клиренс Мода Каузални Женски Еднобојни Лабави Панталони Со Врвки Со Висок Струк Обични

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Може да сметате на еластичните панталони На појасот На Идораван за да се грижите за секојдневните и деновите за вежбање. Меката ткаенина се чувствува мазна на вашата кожа и е направена со опуштено вклопување за оптимална удобност, со еластичен појас и опуштено вклопување во областа за плен што лесно одговара на повеќе видови на бодилин.Уникатните детали дизајнирани за овие панталони ве Прават толку специјални Дизајнирани со отворена долна нога, Еластичен Појас, Надворешна Врвка за Прилагодување На Удобноста. Класични Удобни Панталони за Жени Од Идораван.

Детални спецификации

Додатоци на производи