• Свеж
Кангки Постави Животински Модел Деца Престилка Со Ракав Полиестер Играње Игри Деца Градина Престилка За Чистење

Кангки Постави Животински Модел Деца Престилка Со Ракав Полиестер Играње Игри Деца Градина Престилка За Чистење

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Со својата прилагодлива тока на вратот, кујнската престилка на ова дете ви овозможува да ја прилагодите должината на ременот за да одговара на различни деца без да им биде непријатно кога се облекуваат, што е многу корисно.Она што може да ви го понуди оваа престилка за детска кујна е тоа што им овозможува на вашите деца да готват, сликаат и прават уметност без да добијат масло, боја и прашина на облеката, намалувајќи го чистењето work.It изработен е од полиестер и СТП, кој е издржлив за долготрајна употреба.Постојат 3 големини на choose.It е совршен за домашен забавувач или авантуристички гурман.Име на ставка : Детски Престилка : Полиестер, пуфеатури : Со Џеб, Стилски, Детали За Дишење : 130 . Детска Престилка Должина : 54см/21.26" (Прибл.). Секоја Должина На Ракавот : 23см/9.06 " (Прибл .). 150 . Детска Престилка Должина : 60см/23.62" (Прибл.). Секоја Должина На Ракавот : 24см/9,45 " (Прибл.). 110 . Детска Престилка Должина : 47см/18.5" (Прибл.). Секоја Должина На Ракавот : 20см/7,87 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Деца Престилка. 1 Пар Од Секој Ракав Со прилагодлива тока на вратот, кујнската престилка на ова дете ви овозможува да ја прилагодите должината на ременот за да одговара на различни деца без да им биде непријатно кога се облекуваат, што е многу корисно. Она што може да ви го понуди оваа престилка за детска кујна е тоа што им овозможува на вашите деца да готват, сликаат и прават уметност без да добијат масло, боја и прашина на облеката, намалувајќи ја работата за чистење. Изработен е од полиестер и СТП, кој е издржлив за долготрајна употреба. Постојат 3 големини за избор. Совршено е за домашен забавувач или авантуристички гурман.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јапонски Стил Памук И Лен Риба Опашка Самовила Престилка Цвеќарница И Ноктите Продавница Домот Работа Облека Мека кожа-пријателски

Опис на производот Материјал : памук и лен Тип : престилка за домаќинство Големина (единица : см) : 98 84СМ (1�

DEN 3.33

Смешни божиќни престилки за печење за жени мажи кујнски престилки за готвење слатки благодарници на Божиќна престилка за пекари

1.Сарт размислувајќи за сезоната на празници рано со овој уникатен помошник за печење на Божиќна кујна и

DEN 1.33

Патување сакате Професионален Готвач За Готвење Престилка Дизајниран За Кујна Скара Скара Жени И Мажи Лигавче Прилагодлива Јамка

Опис : она што може да ви го понуди оваа кујнска престилка е тоа што е мека и пријателска за кожата, така ш

DEN 351.84

Фламингос птица со палми лисја и хавајски хибискус цвеќиња прилагодлива биб престилка со џебови комерцијален ресторан и престилка

Направено од висококвалитетен полиестер, мека и удобна текстура, издржлива и лесна за чистење Машинско

DEN 175.84

Мека Памучна Престилка Со Цврста Боја Престилки За Завој Во Јапонски Стил Кујна Готвење Облека Подарок За Жени Готвач Домаќинство

Мека Памучна Престилка Со Цврста Боја Престилки За Завој Во Јапонски Стил Кујна Готвење Облека Подарок

DEN 1.00