• Свеж
Инктастични Карпи од 2 Одделение Со Молив И Ѕвезди Младинска Маица

Инктастични Карпи од 2 Одделение Со Молив И Ѕвезди Младинска Маица

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Вашиот син или ќерка ќе се забавуваат добро цела година во Овие Карпи од 2 Одделение со Молив и Ѕвезди Младинска Маица. Совршен за првиот училишен ден! Inktastic 2 Одделение Карпи Со Молив И Ѕвезди Тинејџерски Краток Ракав Маица Унисекс Ретро Хедер Ројал XL. симпатичен подарок за враќање во училиште за вашата внука или внук!. Совршен за првиот училишен ден!. Вашиот син или ќерка ќе се забавуваат добро цела година во Овие Карпи од 2 Одделение со Молив и Ѕвезди Младинска Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. училиште деца вториот назад забава 1-ви внук како мета деца дете твин облека облека тинејџерски.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ренвена Деца Девојки Момчиња Џез Танц Панталони Лабава Фит Еластична Половината Еластична Танцова Облека Гимнастички Носии Црна

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Џез Панталони Состојба : Ново со тагматеријал : Полиестер, Спандекс Боја : �

DEN 0.67