• Свеж
За Киа Точно Совпаѓање Аеросол Спреј Допрете Боја И Проѕирно Палто-Изберете Ја Вашата Боја

За Киа Точно Совпаѓање Аеросол Спреј Допрете Боја И Проѕирно Палто-Изберете Ја Вашата Боја

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја. Нашиот оем точен натпревар киа (4с - Кобалт Син Металик) бојата за допир со спреј за автомобили е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ОЕМ завршница на вашиот автомобил.Ние сме познати по нашите аеросолни бои "Совршен Натпревар" и мислиме дека правиме најквалитетна самостојна автомобилска боја за прскање на пазарот. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автомобилска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти. Секоја конзерва аеросолна автоматска боја е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, камион ИЛИ ТЕРЕНЕЦ КИА. Нашиот врвен прилагодлив врв за прскање на вентилаторот обезбедува најмазно прскање на пазарот. Ние исто така нудиме 3 типа на производи со проѕирно палто, вклучувајќи 2к проѕирно палто (продадено во други огласи на производи), познато како најдобар проѕирен слој достапен за подобрување и заштита на металните бои за прскање. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Спреј Допир Боја е одлична за поголеми поправки на браници, браници, врати и сликарство нови панели. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го пронајдете вашиот Код За Боја НА Киа" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за спреј за допир на автомобилот можат да поправат секаков вид оштетување на бојата НА ВАШАТА КИА. Поправете или насликајте го браникот, браникот, аспираторот, четвртиот панел или покривот. Киа (4с-Кобалт Сина Металик) Спреј боја/1к Јасен Слој : Од Суштинско значење за постигнување на "совршен натпревар" . Аеросол Спреј Боја 12 мл . Аеросол 1к Чисто Палто 12 мл . Премиум Прилагодлива Млазница На Вентилаторот . Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Трговска марка ликовна уметност „Перфекција на природата“ платно уметност од пипа ликовна уметност, бела мат, сребрена рамка

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговск�

DEN 457.44