• Свеж
Божиќни Подароци Уметност За Нокти Кристали Рамен Сјај Дијамант 3д Совети Декорација

Божиќни Подароци Уметност За Нокти Кристали Рамен Сјај Дијамант 3д Совети Декорација

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

1440 ПАРЧИЊА Кристална Уметност За Нокти Кристали Со Рамен Сјај Дијамант 3д Совети Декорација 100% сосема нова И висококвалитетна Боја : Кристално Абсиме : 3ммквантитет : 1440 парчиња/декорација на моден стил на багњу исчистете ја површината на вашите нокти, измијте го основниот лак и ставете го на ноктите можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, куќиште за мобилен телефон, очила, изработени КАРТИЧКА, УМЕТНОСТ НА ТЕЛОТО ИТН. подароци за жени. божиќни украси. подароци за мажи. подароци за мама. подароци за тато.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ѕвезден Пламен Притиснете На Ноктите Градиент Француски Лажни Совети За Нокти Сликарство Во Боја Лажни Лепенки За Нокти Налепници

Гувезден Пламен Притиснете На Ноктите градиент француски Лажни Совети За Нокти Боја Сликарство Лажни Л

DEN 107.68