• Свеж
- ПОДАРОЦИ Бебе Новороденче Качулка Плетени Комбинезон Дете Долги Ракави Ромпер За Бебе

- ПОДАРОЦИ Бебе Новороденче Качулка Плетени Комбинезон Дете Долги Ракави Ромпер За Бебе

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Изработени од врвни акрилни влакна, пријателски за кожата, мек и дишен ракав и дизајн со качулка со затворање на копчињата однапред чувајте го вашето бебе топло и пријатно погодно за секојдневна облека, домашна облека, забава и мореромпер само, сите други додатоци не се вклучени Спецификација : Материјал : Акрилни Влакна Боја : Темно Сива, Жолта, Црна, Розова, Бела (Опционално)Големина : 70, 80, 90, 100 (Опционално)Големина реком возраст должина биста ракав70 3-6м 54см 27х2см 25см80 6-12м 58см 28с2см 27см90 12-18м 62см 29х2см 29см100 18-24м 66см 30х2см 31см Забелешка : 1. Големината е само за вашата референца. Ве молиме проверете ги мерењата за да ја изберете вистинската големина за вашето бебе!Во меѓувреме, ве молиме изберете поголема големина бидејќи бебињата на иста возраст може да имаат различна висина.2. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см (0,4-1,18") поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки за прикажување ви благодариме за разбирањето, убав ден! Пакетот Вклучува : 1 х Плетен Ромпер За Бебе Изработен од врвни акрилни влакна, пријателски за кожата, мек и дише. Долг ракав и дизајн со качулка со затворање на копчињата напред. Чувајте го вашето бебе топло и пријатно. Погоден за секојдневна облека, домашна облека, забава и многу повеќе. Само ромпер, сите други додатоци не се вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи