• Свеж
Bazyrey Женски Долг Ракав V Вратот Возбуда Блуза Надвор Рамо Лето Отпечатоци Женски Врвови

Bazyrey Женски Долг Ракав V Вратот Возбуда Блуза Надвор Рамо Лето Отпечатоци Женски Врвови

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92-96см/36,2-37,8" Должина : 63см/24,8" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96-100см/37,8-39,4" Должина : 64см/25,2" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100-104см/39.4-40.9" должина : 65см/25.6" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104-108СМ/40.9-42.5" должина : 66см/26.0" големина : 2xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 108-112СМ/42.5-44.1" должина : 67СМ/26.4" големина : 3хл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 112-116см/44.1-45.7" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.8" големина : 4хл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 116-120см/45.7-47.2" ДОЛЖИНА : 69см/27.2" големина : 5 XL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 еу : 48 биста : 120-124cm/47.2-48.8" должина : 70cm/27.6" ЖЕНИ ПЛУС ГОЛЕМИНА ПОЛОВИНА РАКАВ пердув Печатење V-вратот блуза пуловер врвови кошула карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Информации за производот : Сезона : Пролет, Пад : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Шифонска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен,должина На Ракавот : Половина Ракав Јака : V-Ѓердан : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Женски Врвови Size USUKEUBust Length L81238100-104cm/39.4-40.9"65cm/25.6"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100-104cm/39.4-40.9"Length : 65cm/25.6"Повлечете го затворањето. Елегантен епископ/издувам/лантен ракав,завиткајте го предниот дизајн, отстранлив појас на половината, вишок страна, цврста. Повод : Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја пригода. Добро за погодно за секојдневно носење, секојдневно, канцеларија, плажа, дом, улична работа, секојдневно, патување, трчање, училиште,запознавање,забави, совршени врвови на ками во пролет, лето и fall.Одлично оди со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони или Здолништа. Погоден за носење во пролет, лето и fall. поставата. ●НАЈДОБРИ ПОДАРОЦИ : ова Е најдобриот празничен подарок за медицинска сестра, пријатели и колеги, Како Денот на Вљубените, Божиќ И Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Денот на Свети Патрик!. Нега За перење : машина за перење со торба за перење се препорачува, Без Белило, Без Железо, Висат Сува.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Маици со кратки Ракави Слатки Летни Врвови За Жени Лабави Секојдневни Удобни Блузи Цветни Печати Патент До Врвовите На Туниката

За тренингот туника блузи за жени : Карактеристики : Кошули Со Кратки Ракави Маици Слатки Летни Врвови З�

DEN 431.84