• Свеж
Трамп Сад Машки Маици Хедер Греј, Голем

Трамп Сад Машки Маици Хедер Греј, Голем

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Диви Сопствени облека брендирани маици и дуксери се дизајнирани и печатени во САД користејќи технологија за печатење на екран, достапни во многу големини од мали до 5x - големи возрасни. Нашите свежи маици и Дуксери се единствени и секој мора да ги има. Се верува дека сите објавени дизајни се објавени во рамките на нашите права според Законот за Правична Употреба на Авторските Права на САД. Сите права се задржани. Диви Сопствени Облека Е ЕДИНСТВЕНИОТ овластен продавач на диви сопствени облека бренд предмети. Овие предмети и дизајни се произведуваат ИСКЛУЧИВО за продажба од Дива Сопствена Облека. Месецот На Рак на дојка е во октомври; покажете ја вашата поддршка во текот на целата година со овие прилагодени дизајни. валидна Дива Сопствена Облека : ние добро размислуваме додека ја создаваме вашата кошула со најдобри методи за печатење, бидејќи секоја ставка е дизајнирана во Сад и е направена само за вас. Маица со кратки ракави направена со деликатна мешавина од 5,6 мл претходно договорена половина памук/половина полиестер со конвенционално вклопување. Нашите кошули ја поставија нормата за стандарден пуловер.

Детални спецификации

Додатоци на производи