• Свеж
Дуртебеуа Секојдневни Летни Шорцеви На Плажа Со Џебови Џебни Спортски Шорцеви Теретана Еластични Шорцеви За Вежбање Разнобојни М

Дуртебеуа Секојдневни Летни Шорцеви На Плажа Со Џебови Џебни Спортски Шорцеви Теретана Еластични Шорцеви За Вежбање Разнобојни

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Атлетски Шорцеви Обичните Шорцеви Жени Плус Големина. Атлетски Шорцеви Жените Со џебови женски атлетски шорцеви кои се со висок струк и џебови со карактеристики се популарен избор за вежбање во теретана и трчање. Овие шорцеви се дизајнирани да обезбедат удобност, поддршка и функционалност додека вежбате. Високиот појас на овие шорцеви е дизајниран да обезбеди сигурно и удобно вклопување, а женските шорцеви за вежбање можат да помогнат да се спречи лизгање на шорцевите. долу за време на тренингот. Ова може да биде особено важно за време на вежби кои вклучуваат многу движења, како што се трчање или скокање. Додавањето џебови е исто така погодна карактеристика што многу жени ја ценат. Овие џебови може да се користат за чување мали предмети како клучеви, телефони или други најважни работи, што ви овозможува да ги држите рацете слободни за време на тренингот. Женските атлетски шорцеви со висок струк и џебови со карактеристики можат да бидат одличен избор за секој што гледа. за удобно, функционално носење на тренингот. Без разлика дали удирате во теретана или трчате на отворено, овие шорцеви можат да обезбедат поддршка и погодност што ви се потребни за да го дадете најдоброто од себе. МАТЕРИЈАЛ : Цврсти Шорцеви, изработени од Лесна Мека Удобна Ткаенина, многу Удобни и лесни за носење!. ДИЗАЈН : 1-Женски Летни Шорцеви Со Среден Струк, Еластичен Широк Појас со Прилагодена Врвка за Влечење. 2-Џебови : Два Предни И Задни Џебови, Страничните Џебови дополнително го нагласуваат Секојдневниот допир на овие Шорцеви. 169-Полите на Панталоните Се Модерно Превртени. Лабава Сече, Овие Обични Панталони го следат секое движење. БОЈА : Зелена, Сина, Црна, Розова,Портокалова, Црна, Вратоврска Боја шорцеви. Погоден За Пролет, Лето, Fall, Зима. ПОВОД : Секојдневен Живот / Секојдневна Облека / Салон / Домашна Облека / Шорцеви За Пижами / Трчање / Џогер / Јога / Плажа / Спортови На Отворено / Училиште / Шопинг / Викенд / Забава / Одмор / Одмор. МОДЕН СТИЛСКИ : Женски Летни Основни Лабави Удобни Шорцеви Лесни Меки Секојдневни Еластични Врвки За Влечење Кратки Панталони за Забава на Плажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи