• Свеж
Женски Фустан Од Халтернек меихуида, Вратоврска Без Ракави, Цветни Печатени Сплит Обични Фустани

Женски Фустан Од Халтернек меихуида, Вратоврска Без Ракави, Цветни Печатени Сплит Обични Фустани

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Големина (инч)tttt tt t. s t Bust : t35. 43 пресврт : t25. 2-39. 37t Length : t49. 61. Мt Bust : t37. 01 пресврт : t26. 77-40. 94tlengh : t50. 39. Lt Bust : t39. 37 пресврт : t29. 13-43. 31tlengh : t51. 18. XLt Bust : t41, 73 пресврт : t31, 5-45, 67tlengh : t51, 97. Спецификации : . Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Функција : Печати. Стил : Секојдневен. Повод : Секојдневен живот, улична облека. Ракав : Без Ракави. Боја : Розова/Сина. Содржина На Пакетот : . 1*Материјал За Облекување : Изработен од квалификувани полиестерски ткаенини, мазна лесна ткаенина, удобна и дише за носење, ве одржува сите денови удобност. Дизајн : Цветен принт, фустан за врзување без ракави, без грб, сплит долг фустан за жени. Обичниот и сладок дизајн ве прави попривлечни. Прилики : летниот фустан е погоден за повеќето прилики како плажа, морска страна, одмор, одмор, датум, забава, секојдневно секојдневно носење дома. Големина : S/M/L/XL. ве Молиме проверете мерења подолу за да се обезбеди соодветна големина. Течен фустан, секојдневен стил, лесен, лесно може да се облече. Пакетот Вклучува : 1 * Фустан. Достапно во розова и сина боја. Ако имате какви било проблеми откако ќе го добиете овој фустан, слободно контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Лабави Кошули Памучни Кардиган Девојки Копче За Ревер Цврста Секојдневна Облека За Пуловер Модни Кошули Со Есенски Пролетни

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМ�

DEN 0.33

Преголеми Џемпери За Жени Еднобојни О-Врат Долги Ракави Зимски Преголеми Лежерни Лежерни Странични Сплит Туника Пуловер Скокач

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см / 41.34" Ракав : 51см / 20.08" Рамо : 53см / 20.87" Должина : 49см /

DEN 479.84

Женски Ракав Маици V Вратот Капчиња Дупчица Блуза Вез Печатење Ѕвонче Ракав Тренингот Блузи Лабава Одговара Летни Кошули Виолетова

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Ракав : 37см / 14.57" Рамо : 40см / 15.75" Должина : 68см /

DEN 335.84