• Свеж
Тауп Женски Вратоврска Боја Печатени Френулум Трчање Фитнес Лажни Две Панталони Здолниште Шорцеви Бели Тексас Шорцеви Велигденски Јајца

Тауп Женски Вратоврска Боја Печатени Френулум Трчање Фитнес Лажни Две Панталони Здолниште Шорцеви Бели Тексас Шорцеви Велигденски

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Женските шорцеви, модерен дизајн, секси и шармантен, висококвалитетен, 100% сосема нов, извонредна изработка, уникатен стил, ве прават попривлечни. Тауп Женски Вратоврска Боја Печатени Френулум Трчање Фитнес Лажни Дводелни Панталони Здолниште Шорцеви Бели Тексас Шорцеви Велигденски Јајца. Големина Шема : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62-70см/24.41-27.56 "Колк : 74см/29.13" Должина На Панталони : 29см/11.42 "Должина На Здолниште : 34см/13.39" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66-74см/25.98-29.13 "Колк : 78см/30.71" Должина На Панталони : 30см/11.81 "Должина На Здолниште : 35см/13.78" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70-78см/27.56-30.71 "Колк : 82см/32.28" Должина На Панталони : 31см/12.20 "Должина На Здолниште : 36см/14.17" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-82см/29.13-32.28 "Колк : 86см/33.86" Должина На Панталони : 32см/12.60 "Должина На Здолниште : 37см/14.57" Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 78-86см/30.71-33.86 "Колк : 90см/35.43" Должина На Панталони : 33см/12.99 "Должина На Здолниште : 38см/14.96" . Спецификации : Бои : Армија Зеленило : 4материјал : 95%Полиестер,5%Spandex1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Сите Прилик : Секојдневен, Забавен, Дневен Дебелина : Стандардно како да се мие : Миење Раце.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ајомет Летни Здолништа Женска Мода Висок Струк Средна Должина Плисирана Линија Здолниште Здолниште Еластична Половина Разноврсна

Летни Здолништа Женска Мода Висок Струк Средна Должина Плисирана Линија Здолниште Здолниште Еластичен

DEN 495.84