• Свеж
Womenга Жени Фустан Светки V Вратот Долг Ракав Само Култивирање Фустан Тенок Елегантен Дами Партија Фустан За Жени

Womenга Жени Фустан Светки V Вратот Долг Ракав Само Култивирање Фустан Тенок Елегантен Дами Партија Фустан За Жени

DEN 735.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Ракав : 61см/24.02" Половината : 68см/26.77" Должина : 86см/33.86" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 88см/34.65" Ракав : 62см/24.41" Половината : 72см/28.35" ДОЛЖИНА : 87СМ/34.25" големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 Биста : 92см/36.22" ракав : 63см/24.80" половината : 76см/29.92" ДОЛЖИНА : 88СМ/34.65" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 96см/37.80" ракав : 64см/25.20" половината : 80см/31.50" должина : 89см/35.04" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 100см/39.37" Ракав : 65СМ/25.59" половината : 84см/33.07" Должина : 90см/35.43" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 104СМ/40.94" ракав : 66см/25.98" половината : 88см/34.65" должина : 91см/35.83" жените секси светки v-ВРАТОТ ДОЛГ РАКАВ само КУЛТИВИРАЊЕ фустани тенок Елегантен дами партија фустан ве молиме проверете ја табелата со големини Пред Нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Школки Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Целосна Шема : Цврст Стил : Мода, Секси Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Фустан сонцето фустани жени лето повик. Женски Летен Туника Фустан V Вратот Повик Лабава Тече Замав Смена Фустани. Карактеристики : летни фустани за свадбени гости за жени, фустан за бебиња за женски надуени ракави, фустани за бебиња за жени секојдневно лето, летни фустани што кријат маснотии во стомакот, жени со чаден фустан, фустан со квадратен врат, фустан од алин за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свадбени Фустани рбаофуџи За Жени Женски Летни Каузални Гради Без Ракави Крст В - Врат Мини Фустан Фустан на Плажа свечени Фустани

Женски Летен Каузален Градите Без Ракави Крстот Vвратот Мини Фустан Плажа Фустан Карактеристики : Моден

DEN 431.84

Дијанли Американски Ден На Независноста Фустани За Жени Без Ракави Без Врат Мини Американски Знаме Печатење Летни Фустани Шпагети

Dianli Американски Денот На Независноста Фустани За Жени VВратот Ракави Мини Американско Знаме Печатење Л�

DEN 3.33

Фустан Фустан Со Кратки Ракави За Жени Обичен Врат На Екипажот Еднобоен Шишен Фустан Со Кратки Ракави Секојдневен Фустан Женски

Фустан За Жени Обичен Врат На Екипажот Еднобоен Шишен Фустан Со Кратки Ракави Секојдневен Фустанкаракт

DEN 319.68