• Свеж
Колиша Жените Мокасини Лизгање На Станови Шарени Платно Чевли Работа Дише Повик Чевли Цветни Еспадрили Пинстрипс Црвена 6.5

Колиша Жените Мокасини Лизгање На Станови Шарени Платно Чевли Работа Дише Повик Чевли Цветни Еспадрили Пинстрипс Црвена 6.5

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Мокасини, Платнени Мокасини, Секојдневни Чевли, Станови, Лизгање На Чевли, Платнени Чевли, Ленени Мокасини Тип На Шема : Еднобојна, Пругаста, Цветна Боја : Црна, Црвена, Бела, Сина(По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горен Материјал : Материјал за Платно Ѓон : Тип На Пвчел : Израмнување : Тип На Лизгање : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Работа, Пешачење, Шопинг КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Материјал : платно горниот, лесен и анти-лизгачки пвц ѓон ги прават вашите стапала без товар.2. Еластичниот дизајн На V-port им помага на луѓето со висок чекор полесно да носат и да одговараат на каква било форма на стапалото.3. Удобно со одлична дишење, секогаш одржувајте ги нозете удобно и суво чувство. Флексибилно лизгање на мокасини во стил.4. Прилики : платнени чевли погодни за жени секојдневно носење, како што се шетање, низ куќата, работа, шопинг, секојдневно патување и активности за излегување.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Платно Горно : лизгачките чевли за жени се изработени од платнена ткаенина, пријателска за кожата и дише. Горниот дел што дише ги одржува вашите стапала удобни во текот на денот. Лизгање На Мокасини : Жените се лизга-на мокасини платно станови, може лесно да се совпаѓаат во стил секојдневно. Едноставен дизајн на лизгање за брзо и лесно вклучување и исклучување, обезбедете удобни секојдневни обувки. Практично и Лесно : мокасини со Мала тежина, мек ѓон, без притисок на стапалата, лесни за носење на овие мокасини на отворено, неопходни за вашите празници, лесни за возење, лесни за пешачење. Разновиден Стил : разновидност во Сите прилики, дизајн на лизгање за овие чевли со мокасини со трендовски елементи, лесно се совпаѓаат со секојдневното носење. Спарете совршено со фармерки, шорцеви, фустани Со Маици и повеќе за разноврсни опции за стилизирање. Прилики : Овие Платнени Мокасини Чевли се погодни за сите сезони. Погоден за секојдневни, спортски, патувања, секојдневни, шопинг, пешачење, возење итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лејсихоп Жени Клинови Пумпи Чевли Фустан Со Зашилени Прсти Удобност На Пумпата Еспадрили Канцеларија Модни Клинови Секојдневна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Клин Пумпи Чевли, Еспадрили Чевли, Еспадрили, Пумпи За Облекување, Високи Пот

DEN 607.84

Санвиглор Дами Платформа Мокасини Еспадрили Со Тркалезни Прсти Клин Обични Чевли Работат Лесни Чевли За Одење Што Дишат Нелизгачки

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Мокасини, Клинови Мокасини, Секојдневни Чевли, Удобни Чевли, Лизгање

DEN 415.84