• Свеж
Фустани За Жени Полуформални Фустани За Жени Модни Жени Ладно Рамо Летно Печатење Лабав Елек Без Ракави Фустан Од Камис Фустан Со Ремен За Шпагети Фустани За Жени Д

Фустани За Жени Полуформални Фустани За Жени Модни Жени Ладно Рамо Летно Печатење Лабав Елек Без Ракави Фустан Од Камис Фустан

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Ладно Рамо Летен Принт Лабав Елек Без Ракави Камис Фустан Карактеристики : 1.Карактеристики : Печатење, Ладно Рамо,Фустан,Макси Фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер Направен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Дизајнот На Фустанот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Стил На Ладно Рамо : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Облека Големина Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Бистата Л 8 12 38 102см/40.16" 101см/39.76" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 Биста : 102см/40.16" Должина : 101см/39.76" € Прилика Овој Симпатичен Фустан Е Совршен За Одмор, Работа, Дом, Канцеларија, забава, Гостин на свадба, Коктел, Плажа, одмор, СОСТАНОК, Пикник, ШОПИНГ, Патување, Училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. `+ ЗАБЕЛЕШКА : прикажаните слики се само за прикажување цели, големата големина е да ги прикажете сите детали за производот, а не вистинската големина, ве молиме измерете го вашиот ѕид за да ја изберете најсоодветната големина. Повеќе Избор : Кликнете НА "JNGSA" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "ЈНГСА" , можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро. ✿€Се занимава Дозвола Q : Одлични подароци за неа, жените, сопругата или девојката пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. ЖЕНСКИ ФУСТАНИ : Овој Женски Сарафан Пријатно Е Да Се Носи Благодарение на Неговиот Мек, Лесен И Течен Квалитет, Прави Да Се Чувствувате Свежи Дури и Во Врел Летен Ден. Овој Секојдневен Фустан ќе Биде Омилени Предмети За Лето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Кошули Дозвола За Кратки Ракави Мажи Секојдневен Кружен Врат Кул Стил 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви

Мажи Секојдневен Кружен Врат КУЛ Стил 3д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маи�

DEN 271.84

Симплмасигени Машки Врвови Летен Клиренс Обични Копчиња Со Кратки Ракави Печатење Со Џебен Превртување Блуза Со Кошула Со Кратки

Мажи Обичните Копчиња Печатат Со Џебен Превртување Кошула Со Кратки Ракавикарактеристики : Висококвал�

DEN 303.84