• Свеж
Супермикро АОК-СЛГ3-2Е4Т Двојна Порта Ген-Внатрешна Нвме Домаќин Адаптер За Автобуси

Супермикро АОК-СЛГ3-2Е4Т Двојна Порта Ген-Внатрешна Нвме Домаќин Адаптер За Автобуси

DEN 2560.00

Од стока
Во магацинот

Supermicro AOC-SLG3-2 E4 T Dual-Port Gen-3 Внатрешен Nvme Домаќин Адаптер • ДВОЈНА порта PCI-e x8 Gen-3 NVMe контролер • 2 внатрешни ленти по OCu Link порта • Поддржува 2 физички Nvme Уреди • Pci-E Retimer • Os Поддршка : Windows, Linux, VMware • Користи 2 OCu Link Конектори.

Детални спецификации

Додатоци на производи