• Свеж
Карат Во Карати Сребрени Полирани Монистра Обесени Обетки Со Повеќе Влакна

Карат Во Карати Сребрени Полирани Монистра Обесени Обетки Со Повеќе Влакна

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Карат Во Карати Стерлинг Сребрена Полирана Монистра Обесени Обетки со Повеќе Влакна (63,8 мм х 8,2 мм) Затворање На Обетки : француска Жица Тип На Обетка : Пад И Висат Финиш : Полирана Метална Чистота : .925 Позлата : Примарна Боја : Тип На Бел Камен : Метод На Создавање Камен : Карат Во Карати Сребрена Полирана Мониста Обесени Обетки со Повеќе Нишки (63,8 мм х 8,2 мм).

Детални спецификации

Додатоци на производи